2. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı, 20 - 21 Nisan 2016

 

Genel Galvanizciler Derneği (GALDER)'nin organize ettiği ‘Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı 20 ve 21 Nisan 2016 günlerinde Crown Plaza Asia İstanbul Oteli’nde gerçekleşecek.

 

Daha Zengin İçerik, Daha Geniş Sergi Alanı

Konferansta, galvaniz tesislerinde son teknolojiler, verimliliği ve kaliteyi arttırma yöntemleri, SDG pazarlama gibi konular ele alınıyor. Sektörün soruları çözüme kavuşuyor.  İlk konferansa göre daha geniş sergi alanına sahip organizasyonda sektörün tedarikçi firmaları ürün ve hizmetlerini galvanizcilerle buluşturuyor.

 

IZA ve EGGA Güncel Konulara Işık Tutuyor

Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörünün 2 yıldır merakla beklediği konferansa konuk konuşmacılar damga vuruyor. IZA’dan (Uluslararası Çinko Birliği) Frank Goodwin ve EGGA (Avrupa Genel Galvanizciler Birliği)  Genel Müdürü Murray Cook sektörün en güncel konularını ilk ağızdan paylaşıyor.

 

Kayıt ve Ücretler

2 günlük konferans giriş, sosyal etkinlikler (konferans süresince öğlen yemekleri, kahve ikramları ve 20 Nisan’da gerçekleşecek akşam yemeği), 1 adet laptop/konferans çantası ve 8 GB flash bellek kart dahil katılım ücreti yurt içi firmalar için kişi başı 150 TL + KDV olup GALDER üyesi firma çalışanlarına yüzde 50 indirim uygulanıyor.  

 

Online kayıt için: http://www.galder.org.tr/sicak-daldirma-galvaniz-konferansi

 

Konaklama

Crown Plaza Istanbul Asia Oteli’nde konferans katılımcılarına konaklamalarında özel indirim sunulmaktadır. Crown Plaza Asia İstanbul Otel ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırılabilir. Konaklama ücretleri katılımcıya aittir.

Tek kişilik oda fiyatı gecelik 85 Euro + %18 KDV,  Çift kişilik oda fiyatı gecelik 100 Euro + %18 KDV.

Oda fiyatlarına kahvaltı dahildir.

 

Konferans Program

Workshop Programı