İnşaat Ekonomisi Zirvesi, 19 Ekim tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecekBoğaziçi Üniversitesi Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi, 19 Ekim 2017'de GYODER iş birliği ile 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi’ni gerçekleştirecek. Üniversite ve sektör arasında köprü kurma amacıyla başlatılan zirve; üst düzey yöneticilere, sektör çalışanlarına ve akademisyenlere yönelik bir etkinlik olma özelliği taşıyor.

2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi, Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı” temasıyla ekonomimizin en büyük dinamiklerinden “İnşaat Sektörü”nü; geçmişi, bugünü ve geleceğiyle kapsamlı bir şekilde incelemeyi amaçlıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Ekonomisi Zirvesi’nde inşaat sektöründeki önemli isimlerin değerli paylaşımları yer alacak.  Zirve içerdiği konu başlıkları ve programıyla da sektörde farklı bir bakış oluşturmayı ve farklı sektörlerden gelen seçkin katılımcıları buluşturarak değerli bir network ortamı sunmayı hedefliyor. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın da konuşmacı olarak yer alacağı zirvede, Çanlar Kimin İçin Çalıyor? Daha İyi Bir 2018 için Neler Yapılmalı?" "Yeni Finansal EnstrümanlarGeleceği İnşa Etmek İçin Önce İK!” "Çok Taraflı Kazanmanın Sırrı" gibi sektöre yeni bir soluk getirecek paneller gerçekleşecek.

 

Türkiye İMSAD üyesi şirket katılımcılarına %30 indirim fırsatı sunulan zirvede ayrıca 5+ katılım davetiyesi satın alan şirketlere tüm etkinlik çalışmalarında ‘’Katılımcı Şirket’’ olarak görünme ve etkinlik web sitesinde logo yayını avantajı sunuluyor.