2. Akçansa B2B Pazarlama Zirvesi Gerçekleştirildi

 

 

Türkiye İMSAD Sanayici Üyesi Akçansa tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Akçansa B2B Pazarlama Zirvesi, iş ve pazarlama dünyasından çok sayıda profesyonelin katılımıyla gerçekleşti.
Akçansa tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen B2B Pazar
lama Zirvesi, 18 Kasım Çarşamba günü Sabancı Center Hacı Ömer Sabancı Konferans Salonu’nda iş ve pazarlama dünyasından çok sayıda profesyonelin katılımıyla gerçekleşti.
Akçansa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu ve Marka Danışmanı Temel Aksoy’un açılış konuşmalarıyla başlayan zirve, Teknoloji ve Trend Editörü M. Serdar Kuzuloğlu’nun “B2B’de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama”; Fütürist / M-Gen Dijital Ajans Başkanı Ufuk Tarhan’ın “Fütürizm ve Yeni Trendler” başlıklı konuşmalarıyla devam etti.
Moderatörlüğünü Marka Danışmanı Temel Aksoy’un üstlendiği “B2B’de Örnek Uygulamalar” adlı panelde ise; Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sabancı Holding Çimento Grup Başkanı Hakan Gürdal, Türkiye İMSAD üyeleri olan Akçansa Genel Müdürü Mehmet Hacıkamiloğlu,  Schneider Electric Genel Müdürü Bora Tuncer ve Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem ile Olmuksan International Paper Genel Müdürü Ergun HepvB2B Pazarlama’ya bakış açılarını ve önde gelen uygulama örneklerini paylaştı.