Çuhadaroğlu 60. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

 

 

 

Türkiye İMSAD’ın kurucu üyelerinden Çuhadaroğlu 60. kuruluş yıldönümünü 28 Ekim 2014 tarihinde The Grand Cevahir Otel’de gerçekleştirdiği gala gecesinde kutladı.


Türkiye inşaat sektöründe alüminyumun gelişmesine 60 yıldan bu yana katkı sağlayan Çuhadaroğlu, 60’ıncı kuruluş yılını Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği ve sanatçı Müge Zümrütbel’in şarkılarıyla renk kattığı gala gecesi ile kutladı. Geceye Türkiye İMSAD’ı temsilen Başkan Dündar Yetişener  ve Başkan Vekillerimiz Fethi Hinginar ile Oktay Alptekin katıldı. Gecenin davetlileri arasında, Prof. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu ve Avusturalya Büyükelçisi James Laren gibi isimler de yer aldı. Sunucu Kadir Çöpdemir’in sunumu ile misafirlere kahkaha dolu anlar yaşattığı gala gecesinde,  Black&Light Ritim gösterisi de davetlilerden beğeni topladı.
Çuhadaroğlu 60. Yıl gala gecesinde Murat Çuhadaroğlu firmalarının başarı hikayesini anlattı. 60 yıllık başarı sırrının dürüst bir çalışma hayatından geçtiğini ifade eden Murat Çuhadaroğlu şunları söyledi: ‘’Başta değerli çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve sektör mensuplarımıza teşekkür ederim. 60 yıl çok uzun bir zaman. Türkiye’de 40-50 yılı geride bırakmış firma sayısı gerçekten azdır. Bu konuda kendimizi hem şanslı hem de başarılı görüyoruz. Şirketin kurucularının yanı sıra profesyonel çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, bayilerimizin ve müşterilerimizin yarattığı sinerji ile bu başarılar elde edildi. Düsturumuz düzgün ve dürüst iş yapmaktır. Kurulduğumuzdan beri böyle oldu, bundan sonra da böyle devam edecektir.”
Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin önemini vurgulayan Çuhadaroğlu Şirketler Grubu CEO’su Nejat Çuhadaroğlu ise “Rahmetli babam Ahmet Çuhadaroğlu keşke bu geceyi görebilseydi, bizlerle bir kez daha gurur duyardı diye düşünüyorum. Babam, öncelikle kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine kurduğu iş hayatında başarılı oldu, ayrıca alüminyum sektörünün Türkiye’de gelişmesine çok ciddi katkı sağladı” dedi.  Konuşmasında tarihe sahip çıkılmasının öneminden de bahseden Nejat Çuhadaroğlu, tarih bilincinin önemini vurgulayıp konuklarını kurucusu olduğu Hisart Canlı Tarih ve Diorama müzesine davet etti.