Sürdürülebilirlik Komitesi

Türkiye inşaat malzemesi sanayinin sürdürülebilirliğini ilgilendiren çevre, enerji, enerji verimliliği, iklim değişikliği politikalarının oluşturulmasına katkı vermek ve inşaat sanayisinde bu konularda gerekli işbirliklerin kurulması, farkındalığın artırılması ve bilgi verilmesi amacıyla faaliyetlerine başlayan Türkiye İMSAD Sürdürülebilirlik Komitesi, bir sivil toplum kuruluşu tarafından GRI4 rehberine göre hazırlanmış ilk Sürdürülebilirlik Raporu’nu 2014 yılında, ikincisini 2016 yılında hazırlayarak yayımladı.

Komite çalışmaları kapsamında, 2015 yılında Komite tarafından hazırlanan Türkiye İMSAD Üyeleri Sürdürülebilirlik Sözü’nün içeriği çerçevesinde 2016 yılında sürdürülebilirlik konusunda iyi uygulama örneklerinin paylaşıldığı “Sürdürülebilirlik Paylaşım Günleri” etkinliklerine başladı.

 

NO

AD-SOYADI

GÖREVİ

FİRMA

1

BORA TUNCER

YÖNETİM KURULU KOORDİNASYON ÜYESİ

SCHNEIDER ELEKTRİK A.Ş.

2

CİHAN KARAMIK

BAŞKAN

SCHNEIDER ELEKTRİK A.Ş.

3

BANU ÜÇER

AKÇANSA ÇİMENTO A.Ş.

4

İSMAİL GÖKALP

AKÇANSA ÇİMENTO A.Ş.

5

SERAP GÜZELTÜRK

AKG GAZBETON A.Ş.

6

BURÇAK GÜVEN GÖKSOY

AKG GAZBETON A.Ş.

7

FERHAT ÖZBAŞOĞLU

ASPEN YAPI ve ZEMİN A.Ş.

8

GÜLAY MALKOÇ

ASMÜD TÜRKİYE ASFALT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ

9

ZEYNEP BOZKURT

AUSTROTHERM YALITIM A.Ş.

10

MUAMMER AKGÜN

BACADER-BACA İMALATÇILARI ve UYGULAMACILARI DERNEĞİ

11

MÜBAHAT AKIN

BASF A.Ş.

12

AYŞE SELDA UZUN

 

BETEK A.Ş.

13

ÇAĞDAŞ KORKMAZ

 

BETEK A.Ş.

14

SELİM GÜRAY

BETEK A.Ş.

15

İSMAİL BOZ

ÇİMSA A.Ş.

16

SELİN AYAN

ÇİMSA A.Ş.

17

HÜSEYİN GÖKDEMİR

ÇUHADAROĞLU METAL A.Ş.

18

METİN YILMAZ

ÇUHADAROĞLU METAL A.Ş.

19

BURCU GÜNGÖR

DYO Boya

20

ALGIN CAN

ECZACIBAŞI YAPI A.Ş.

21

MURAT KENET

EPSDER

22

EMRULLAH ERUSLU

ERYAP A.Ş.

23

DİDEM KALE

EGE PROFİL

24

NURİ ÜLGER

GF HAKAN PLASTİK

25

DİLEK KARAKÖZ TORUŞ

IŞIKLAR İNŞAAT A.Ş.

26

KEMAL GANİ BAYRAKTAR

İZOCAM

27

ELİF GÖKHAN

KALE SERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SER.SAN.AŞ.

28

DR.KAĞAN KAYACI

KALE SERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SER. SAN.AŞ.

29

NAGİHAN BERBER

KALEKİM A.Ş.

30

ESRA KOÇOĞLU

KALEKİM A.Ş.

31

ÖZLEM YAPRAK BACAKOĞLU

KALEKİM A.Ş.

32

SEDAT KILIÇ

KNAUF INSLATION

33

BENGÜL BÖKE

ODE Yalıtım A.Ş.

34

AKIN ŞİRİN

ONDULINE AVRASYA A.Ş.

35

GÖKBEN GÜVEN ÖZÇİÇEK

PONSBLOK A.Ş.

36

ZEYNEP KAYACAN

PREFABRİK YAPI A.Ş.

37

HAKAN AYDIN

PREFABRİK YAPI A.Ş.

38

SERHAT ÇİFTÇİ

PAKPEN

39

OSMAN ÖNAL

PAKPEN

40

FAZLI BULUT

SİKA YAPI A.Ş.

41

DENİZ SARIOĞLU

SERANİT SERAMİK AŞ.

42

DİLEK BOLCAN

TRAKYA CAM SAN. AŞ.

43

ASSİST.PROF.DR.ÖZGÜR KÖYLÜOĞLU

 

TUCSA-TÜRK YAPISAL ÇELİK DERNEĞİ

44

H. YENER GÜR'EŞ

YÖNETİM KURULU KOORDİNATÖR ÜYESİ

TUCSA-TÜRK YAPISAL ÇELİK DERNEĞİ

45

SELÇUK ÖZDİL

TUCSA

46

EMEL NOKAY

TÜRK YTONG SAN. A.Ş.

47

CEM ENGİN

TÜRK YTONG SAN. A.Ş.

48

AYDIN KULAKSIZ

TÜRK YAPISAL ÇELİK DERNEĞİ

49

RIZA ARSLAN

UAB ULUSAL AHŞAP BİRLİĞİ

50

NALAN UZUNSOY

UAB ULUSAL AHŞAP BİRLİĞİ

51

HAZIM BUMİN

VAILLANT A.Ş.

52

HAKAN AKAY

VAILLANT A.Ş.

53

KONCA ÇALKIVİK

SKD

54

YASEMİN KESKİN ENGİNGÖZ

YAPI ENDÜSTRİ MERKEZİ A.Ş.

55

AYGEN ERKAL

 

TÜRKİYE İMSAD

56

FUÇİN ERMURAT

TÜRKİYE İMSAD