İnşaat Malzemesi Satınalma Şartnameleri Komitesi

İnşaat Malzemesi Satınalma Şartnameleri Komitesi çalışmaları kapsamında, özellikle kamuda sektörle ilgili satın alma şartnamelerine esas genel teknik konular ele alınmaktadır. Komitede, genel yasa ve mevzuatlar değerlendirilerek görüş oluşturulmakta, TOKİ vb. kurumların teknik şartnameleri, satın alma ve malzeme temin süreçleri ile ilgili çalışmalar gerektiğinde ilgili kurumlarla işbirliğinde içerisinde yürütülmesi hedeflenmektedir. Komite çalışmaları çerçevesinde, TOKİ şartnameleri incelenerek yapılan düzeltmeler kurum ile paylaşılmıştır. TOKİ’den gelen talep üzerine şartnameler üzerindeki revizyonlar devam etmektedir.

Komite, özellikle kamuda sektörle ilgili satın alma şartnamelerine esas genel teknik konuları ele almaktadır. Genel yasa ve mevzuatlar değerlendirilerek görüş oluşturulan komite, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu İnşaat Teknik Şartnamesi’nin yenilenmesi çalışmalarında Yüksek Fen Kurulu ile birlikte çalışmaktadır.

AD-SOYAD

GÖREVİ

FİRMA/KURUM

MÜNİR İSKER

YÖNETİM KURULU KOORDİNATÖR ÜYESİ

TEPE BETOPAN YAPI MALZEMELERİ SAN. TİC. A.Ş.

ADİL BAŞTANOĞLU

YÖNETİM KURULU KOORDİNATÖR ÜYESİ

ÇATIDER

AYKUT HAŞİMOĞLU

BAŞKAN

TGÜB TÜRKİYE GAZBETON ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ DERNEĞİ

DİDEM KALE

SEKRETER

EGE PROFİL TİC. VE SAN. A.Ş.

HASAN İNAN YETER

BAUMİT İNŞAAT MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

SERAP GÜZELTÜRK

AKG GAZBETON

BURÇAK GÜVEN GÖKSOY

AKG GAZBETON

ZAFER ERYURTLU

 

AKG GAZBETON

CENK DÖNMEZ

 

AKG YALITIM

TURGAN VARGI

 

ALÇIDER – TÜRKİYE ALÇI ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ

EVREN BAL

ARDEX

BETÜL DURAL

ASPEN YAPI VE ZEMİN SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

FIRAT SEZER

 

ASSAN ALÜMİNYUM A.Ş.

ERHAN DEMİRYAY

 

ASSAN ALÜMİNYUM A.Ş.

ZEYNEP BOZKURT

 

AUSTROTHERM A.Ş.

MUAMMER AKGÜN

BACADER BACA İMALATÇILARI VE UYGULAMACILARI DERNEĞİ

SERPİL BOY ARAL

BASF

CEYLAN ÇETİN

 

BASF

MELTEM VANLI

BERKOSAN

SEMİH DOĞRU

 

BETEK BOYA

BARIŞ ERDOĞAN

 

BETEK BOYA

ARKIN KONAK

 

BETEK BOYA

BÜLENT ERİNMAN

 

BETEK BOYA

MELTEM YILMAZ

BİTÜDER BİTÜMLÜ SU YALITIMI ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ

HASAN ALİ MAHREBEL

BOSTİK

MURAT ALTUĞ

BSD BİMS

SEMİH KAFADAR

 

ÇATIDER

MURAT KOSKA

 

ÇATIDER

ALPER SÜRMELİ

 

ÇATIDER

HÜSEYİN GÖKDEMİR

 

ÇUHADAROĞLU

KENAN ARACI

 

ÇUHADAROĞLU

DR. METİN YILMAZ

 

ÇUHADAROĞLU

CAN ALİ GÜVEN

DOKA

PINAR ŞİMŞEK

 

DYO

GÖZLEM YILMAZKAYA

 

DYO

FERDİ ESER

 

DYO

AYLİN KALAV

DÖRKEN SİSTEM AŞ.

MURAT ÖKTEM

EGEYILDIZ A.Ş.

SUAT YILMAZ

 

EGE PROFİL

PELİNTOP

 

ENTEGRE HARÇ

SELMA DİKENLİTARLA

 

ENTEGRE HARÇ

B. TUNÇ KARABOĞALI

EJOT

SEDAT ARİCİOGLU

EJOT

ALTUĞ ASAROĞLU

 

EJOT

KUTHAN İNCEOĞLU

 

EJOT

FATİH FIRAT

 

EJOT

TAYFUN ŞAHİN

 

EJOT

KENAN OKTAREŞKARA

 

EJOT

ALPER AKAY

 

EJOT

MURAT KENET

EPSDER EPS SANAYİ DERNEĞİ

SENİHA ERUSLU

ERYAP A.Ş.

MELİH ÜÇÖZ

 

ERYAP A.Ş.

EMRAH KAYKAÇ

 

ERYAP A.Ş.

BURAK GÖLKÖSÜZ

 

ERYAP A.Ş.

SEMAGÜL KÖPRÜLÜ

FİXA

MUHAMMED MARAŞLI

 

FİBROBETON

BENİ KOHEN

 

FİBROBETON

ALİM KINOĞLU

GALDER GENEL GALVANİZCİLER DERNEĞİ

BURCU AKMAN

GALDER GENEL GALVANİZCİLER DERNEĞİ

YASEMİN ARSLAN

GF HAKAN PLASTİK

ARDA GÜL

 

HİLTİ

ONUR YÜCEL

 

HİLTİ

CAN DALAMAN

 

HİLTİ

ABDULLAH BAYSAL

İNDER

TİMUR DİZ

 

İZODER

AKIN TÜRKOĞLU

 

İZODER

M. MURAT YİĞİT

JOTUN-BOSAD

ALTUĞ TEZEL

KALEKİM KİMYEVİ MAD. SAN. VE TİC. A.Ş.

ADEM CEVİZCİ

KALEKİM KİMYEVİ MAD. SAN. VE TİC. A.Ş.

BUĞRA KARATAŞ

 

KALEKİM KİMYEVİ MAD. SAN. VE TİC. A.Ş.

ALPER ÖZKÖK

 

KALE SERAMİK

VEDAT TURAN

 

KALE SERAMİK

GÜNEY MİRZAOĞLU

 

KALE SERAMİK

BAHADIR BORAND

 

KALE SERAMİK

SERAP YEŞİLDAĞ

 

KALE KİLİT

BURÇİN ÇARDAK

 

KALE KİLİT

OSMAN CENK ATA

 

KALE KİLİT

ESRA CEBE ÖZCAN

 

KALE KİLİT

HASAN YILMAZ

 

KALE KİLİT

ERDEM USLU

KİLSAN

SEDAT KILIÇ

KNAUF INSULATION

KAYA ÖNDÜL

 

KNAUF INSULATION

EREN ÇAĞDAŞ

 

KILIÇOĞLU

FERHAT HAYDAROĞLU

 

MAPEİ

VEHBİ KURNAZ

 

OKYAP

KEMAL SÖNMEZ

 

OKYAP

FARUK FETVACI

 

OKYAP

M. ÖZGÜR SEZGİNER

 

OKYAP

AKIN ŞİRİN

ONDULİNE

SERHAT ÇİFTÇİ

PAKPEN PLASTİK BORU VE YAPI ELEMANLARI SAN. TİC. A.Ş.

VEDAT ULULAR

PAKPEN PLASTİK BORU VE YAPI ELEMANLARI SAN. TİC. A.Ş.

YUSUF GÜVEN

PANALDER

CÜNEYT ATASEVER

 

PİMAŞ PLASTİK

MELİH VULAŞ

 

PİMAŞ PLASTİK

A. KADİR ERMURAT

 

PİMAŞ PLASTİK

GÖKBEN GÜVEN ÖZÇİÇEK

 

PONSBLOK MAD. VE YAPI ELEM. SAN. TİC. A.Ş.

YILDIZ DEMİR

 

PREFABRİK YAPI

N.DEMET KILIÇ

 

PREFABRİK YAPI

UĞUR TARIM

 

PREFABRİK YAPI

MUZAFFER KANDEMİR

 

PREFABRİK YAPI

ÖZLEM ERSAN

 

PREFABRİK YAPI

YUSUF ARABACI

 

ROTA FRANK

KUBİLAY BÜYÜKLÜ

SAINT-GOBAIN RIGIPS ALÇI SAN. TİC. A.Ş.

FAZLI BULUT

SİKA

PINAR CEYLAN

 

SİKA

ENDER ŞENGÜL

 

SİKA

TARIK GÜNALP

TEPE BETOPAN

ENİS ERDEM

 

TEPE BETOPAN

SEFA ERTAN

TRAKYA CAM SANAYİİ A.Ş.

DİLARA AYAZ

 

TRAKYA CAM SANAYİİ A.Ş.

BERKER EREN

 

TMS GROUP

ÇETİN ÇELİK

TUKDER

BUKET ÇOPUROĞLU

 

TUKDER

SELÇUK UÇAR

 

THBB-TÜRKİYE HAZIR BETON BİRLİĞİ KGS İKT. İŞL.

MUSTAFA BEKER

TÜRK YTONG A.Ş.

HAKAN AŞIKAN

 

TÜRK YTONG A.Ş.

KEMAL ERGİN

UAB ULUSAL AHŞAP BİRLİĞİ

NALAN UZUNSOY

UAB ULUSAL AHŞAP BİRLİĞİ

OĞUZHAN KARA

 

UAB ULUSAL AHŞAP BİRLİĞİ

ERGÜN BAŞTAN

 

URTİM

HAKAN AKAY

 

VAİLLANT

MEHMET KARAHASANOĞLU

 

VEZİR KÖPRÜ/PELİP PARKE

MEHMET ÜREK

WİLO

GÖKHAN UZUNER

WİLO

AYGEN ERKAL

TÜRKİYE İMSAD

FUÇİN ERMURAT

TÜRKİYE İMSAD

CEVDET YANARDAĞ

 

TÜRKİYE İMSAD