Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından, 13-14-15 Şubat 2024 tarihlerinde çevrimiçi “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı” gerçekleştirilecek. Eğitim programının sonunda Zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav yapılacak ve sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara dijital Başarı Belgesi gönderilecek.

Ücretsiz olan programa katılmak için 9 Şubat 2024 tarihi saat 18.00’e kadar aşağıda yer alan kayıt linkinden başvuru yapılabilir.

Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı e-mail adresi ile farklı kişiler tarafından başvuru yapılmaması gerekiyor. Hatalı e-posta adreslerine katılım linki iletilemeyecek. Başvuru sonrasında da herhangi bir onay maili iletilmeyecek, başvuru yapan katılımcıların e-mail adreslerine 13-14-15 Şubat 2024 tarihlerinde çevrimiçi katılım linki gönderilecek. Başvuru ve toplantıya giriş esnasında kullanılan e-mail adreslerinin aynı olması gerekiyor.

Kayıt Linki: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/

Program için tıklayın.