“Sürdürülebilir İş Ödülleri 2023” için başvurular başladı

Bilindiği üzere, ülkemizde yaşanan deprem felaketi, tıpkı pandemide olduğu gibi daha iyi yaşam için sürdürülebilirlik dönüşümünün ne kadar acil ve önemli olduğu gerçeğini bir kez daha açıkça ortaya koydu. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ekseninde ekonomik, çevresel ve sosyal açıdan tüm etkileri bütüncül bir şekilde ele alarak işimizi, toplumu ve yaşam alanlarını geliştirirsek gelecek herkes için daha parlak olacak. Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor. 

Türkiye İMSAD tarafından desteklenen; sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan projeleri vurgulayarak, iş dünyası için rol modelleri göstermek amacıyla düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvurular  3 Nisan’da başladı. Sürdürülebilirlik Oscar’ları olarak adlandırılan ve bu yıl 10.su düzenlenen “Sürdürülebilir İş Ödülleri” ne toplam 16 kategoride yapılacak başvurular 7 Haziran’a kadar devam edecek. Değişime yön veren, ortak geleceğimize sahip çıkan aday projeler, alanında uzman akademisyenler ve lider isimlerden oluşan 50 kişilik seçkin jüri tarafından değerlendirilecek.

Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 10 yılda 165’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup, Belediyeler ve sınırlı kategorilerde sivil toplum kuruluşlarının da katılabildiği ödüllere başvurular için detaylar, https://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla takip edilebiliyor.

 

 

 

Ülkemizde yaşanan deprem felaketi, tıpkı pandemide olduğu gibi daha iyi yaşam için sürdürülebilirlik dönüşümünün ne kadar acil ve önemli olduğu gerçeğini bir kez daha açıkça ortaya koymuştur. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ekseninde ekonomik, çevresel ve sosyal açıdan tüm etkileri bütüncül bir şekilde ele alarak işimizi, toplumu ve yaşam alanlarını geliştirirsek gelecek herkes için daha parlak olacak. Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor.

Geçmişten bugüne Türkiye’de 165’in üzerinde proje ödüllendirildi

Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 10 yılda 165’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup, Belediyeler ve sınırlı kategorilerde sivil toplum kuruluşlarının da katılabildiği ödüllere başvuru 3 Nisan’da başladı. Dijital dönüşüm esas alınarak çevrimiçi sistem üzerinden gerçekleşen başvuru süreci, 7 Haziran’a kadar devam edecek. Başvurular için detaylar, https://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla takip edilebiliyor.